Uşak Üniversitesi Teknolojiye Dokun

ATÖLYELER
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Çini Sanatı: Kendin Tasarla-Boya Atölyesi

Atölye Lideri: Öğr. Gör. Can GÖKÇE
UŞAK ÜNİVERSİTESİ BANAZ MESLEK Y.O.
Çalışma Alanları: Geleneksel Türk Sanatları
-----------------------------------------
Atöyle Rehberi: Doç. Ezgi GÖKÇE

 
Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız

Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   
 
 

Doğaya Uyumlu Kendi Çantanı Kendin Tasarla Atölyesi

Atölye Lideri: Dr. Öğr. Bahriye KICIROĞLU
UŞAK ÜNİVERSİTESİ BANAZ ULUBEY M.Y.O.

Çalışma Alanları: Moda tasarım
-----------------------------------------

Atölye Rehberi: Esra YANGINCI

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız

Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İHA (İnsansız Hava Aracı) Eğitimi Kullanımı

Atölye Lideri: Dr. Öğr. Üyesi Emre Vadi BALCI
UŞAK ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM F. YENİ MEDYA BÖLÜMÜ

Çalışma Alanları: İletişim ve Yeni Medya
-----------------------------------------

Atölye Rehberi: Doç. Dr. Erhan AYDIN


Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız

Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Basit Tayf Çeker Yapımı Atölyesi

Atölye Lideri: Esra Nur İNCE
ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN F. ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ B.

Çalışma Alanları: Astronomi ve Uzay Bilimleri
-----------------------------------------
Atölye Rehberi: Eda ÇETİNKAYA

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız 
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gök Atlası Atölye Çalışması

Atölye Lideri: Ezgi SERTKAN

ANKARA Ü. FEN F. ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ B.

Çalışma Alanları: Astronomi ve Uzay Bilimleri Lisans
----------------------------
-------------

Atölye REHBERİ: Gamze GÖK

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kimin Aracı Daha Hızlı Atölye Çalışması

Atölye Lideri: Göksel TÜRKER
UŞAK BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Çalışma Alanları: Fizik Öğretmeni
-----------------------------------------

Atölye Rehberi: Çağdaş Şahin


Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Geleceğin Mutfağı Atölye Çalışması

Atölye Lideri: Proje Destek ve Teşvik Uzmanı Elif ESEN
VESTEL BEYAZEŞYA SAN. VE.TİC. A.Ş.

Çalışma Alanları: AR-GE Mühendisi
-----------------------------------------
Atölye Rehberi: Design Architect Gözde TOSUN

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hassas Kule Deneyi Atölye Çalışması

Atölye Lideri: Dr. Öğr. Üyesi Gül Fatma TÜRKER

Çalışma Alanları: Wireless, Sensör, Network, Mikro  İşlemciler

-----------------------------------------

Atölye Rehberi: Muhammed ERBAY

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Güneş Gözlemi Atölye Çalışması

Atölye Lideri: Mehmet Alperen KUL
ANKARA ÜNİVERSİTESİ

FEN F. ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ B.
Çalışma Alanları:
Astronomi ve Uzay Bilimleri Lisans
----------------------------
-------------

Atölye Lideri: Anıl TEMELCİ

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uzak Doğu Strateji Oyunu Go (Baduk) Atölyesi

Atölye Lideri: Mürşide KARADURMUŞ
UŞAK BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Çalışma Alanları: Teknoloji Tasarım Öğretmeni
----------------------------
-------------

Atölye Rehberi: Feride ŞİPİT

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sinema ve TV İçin Profesyonel, Plastik Makyaj  Atölye Çalışması

Atölye Lideri: Doç. Dr. Müzeyyen Sevtap AYTUĞ
UŞAK ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM F. YENİ MEDYA B.

Çalışma Alanları: Güzel sanatlar, sinema
----------------------------
-------------

Atölye Rehberi: Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Sarıoğlu UĞUR

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uzaktan Kontrollü Denizaltı Modeli Tasarımı Atölye Çalışması

Atölye Lideri: Necati TUFAN
UŞAK BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Çalışma Alanları: Bilişim Teknolojileri

-----------------------------------------

Atölye Rehberi: Mehmet Arda ARSLAN, Hatice AKTAŞ


Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gece Gözlemi Atölye Çalışması

Atölye Lideri: Astronom Oğuzhan KARADENİZ
ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN F.

ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ B.

Çalışma Alanları: Astronomi ve Uzay Bilimleri Lisans
----------------------------
-------------

Atölye Rehberi: Abdulbaki ÇANKAL

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zanaat’tan Sanata ‘’Seramik Çömlek Yapımı’’ Atölyesi

Atölye Lideri: Öğr. Gör. Ömer GÖRKEM
UŞAK ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

Çalışma Alanları: El Sanatları ve Seramik, Çinicilik

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elektrikli Matkaptan Hareket Alarak, Mekanik Dönüşümle Basit Makineler Yapma Atölyesi

Atölye Lideri: Öğretmen Uğur AYDIN
VALAGEDİK ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU

Çalışma Alanları: Teknoloji Tasarım Öğretmeni

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodlamayla Yapay Zeka Öğreniyorum Atölyesi

Atölye Lideri: Doç. Dr. Utku KÖSE
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK F. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ B.
Çalışma Alanları:
Yapay Zeka, Bilgisayar Programlama
-----------------------------------------
Atölye Rehberi: Öğr. Gör. Sena ÇELİK GORAL

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Geri Dönüşüme Ayrılan Malzemeler ile Engelli Köpekler için Yürüteç Tasarımı Atölyesi

Atölye Lideri: 
Kurumsal İlişkiler Uzmanı Gökçe Tuba KURUM
VESTEL BEYAZEŞYA SAN. VE.TİC.A.Ş.

Çalışma Alanları:Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
------------------------------------
Atölye Rehberi:
Kurumsal İlişkiler Uzmanı
Gizem BAYRAM
Yenileme Merkezi Uzmanı Osman YAZICI

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İnovatif Vestel Beyaz Eşya Ürünleri ile Etkileşim Atölyesi

Atölye Lideri: Kıdemli Araştırma Uzmanı Hakan ÖZDENİZ
VESTEL BEYAZEŞYA SAN. VE.TİC.A.Ş.

Çalışma Alanları: Makine Mühendisliği
----------------------------
-------------

Atölye Rehberi: Mekanik Tasarım Uzmanı Muhammed Yusuf Gürcan

Etkinlik Ayrıntıları İçin Tıklayınız
Katılım Randevusu İçin Tıklayınız

 


Oluşturma: 16 Aralık 2019